Oops, it looks like this browser is no longer supported or has retired. For the best Chivas.com experience we recommend upgrading to Microsoft Edge.

Try the Edge Browser
Sign up to Chivas newsletter

Czym jest SUCCESS IS A BLEND

Sukces ma wiele twarzy, ale nie patrzymy na niego wyłącznie przez pryzmat stanu konta czy obecności na pierwszych stronach gazet. Patrzymy na niego głębiej. Dla nas to filozofia życia i droga, którą musisz przejść. To wolność robienia tego, w co wierzysz i co kochasz. To kompozycja wykorzystanych szans i wielkiego wysiłku. To ludzie, których spotykasz na swojej drodze oraz inspiracje, które od nich czerpiesz, jak również te, które im dajesz. To każdy mały krok, który robisz w kierunku realizacji swoich marzeń i każde potknięcie, które pozornie Cię od nich oddala – to wszystko składa się na sukces. Sukces Twój i tych, którzy stąpają dzielnie obok Ciebie. Dla Chivas sukces nigdy nie jest jednowymiarowy – Success is a blend.
Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka

Mówią, że jestem aktorką, ale jestem kimś więcej. Nie grzeję się w blasku fleszy, ani w ogniu pytań. Gdy zabieram głos, to w ważnej sprawie. Znajdziesz mnie w kinie, teatrze i w tłumie na środku ulicy. W wieczorowej sukni, w dresie albo jeansach i z transparentem. Szlachetna, barwna, z charakterem, subtelna i elegancka. Ale nie jestem żadną z nich. Jestem sumą ich wszystkich.

Maciej Musiał

Nazwałbyś mnie aktorem teatralnym, serialowym czy filmowym? Lub producentem, czy też działaczem społecznym? A może buntownikiem lub bywalcem imprez? Czy jestem ciekawy, charyzmatyczny, hojny, elegancki? Nie jestem żadnym z nich. Jestem ich sumą.

Jarosław Kuźniar

Nie jestem wyłącznie publicystą, czy przedsiębiorcą. Tylko smakoszem, podróżnikiem, czy dziennikarzem? Również nie. Bogaty? Intrygujący? Wyrafinowany? Bezpośredni? Nic z tych rzeczy. Jestem sumą ich wszystkich.