Sign up to Chivas newsletter

Czym jest SUCCESS IS A BLEND

Sukces ma wiele twarzy, ale nie patrzymy na niego wyłącznie przez pryzmat stanu konta czy obecności na pierwszych stronach gazet. Patrzymy na niego głębiej. Dla nas to filozofia życia i droga, którą musisz przejść. To wolność robienia tego, w co wierzysz i co kochasz. To kompozycja wykorzystanych szans i wielkiego wysiłku. To ludzie, których spotykasz na swojej drodze oraz inspiracje, które od nich czerpiesz, jak również te, które im dajesz. To każdy mały krok, który robisz w kierunku realizacji swoich marzeń i każde potknięcie, które pozornie Cię od nich oddala – to wszystko składa się na sukces. Sukces Twój i tych, którzy stąpają dzielnie obok Ciebie. Dla Chivas sukces nigdy nie jest jednowymiarowy – Success is a blend.

Magdalena Cielecka

Mówią, że jestem aktorką, ale jestem kimś więcej. Nie grzeję się w blasku fleszy, ani w ogniu pytań. Gdy zabieram głos, to w ważnej sprawie. Znajdziesz mnie w kinie, teatrze i w tłumie na środku ulicy. W wieczorowej sukni, w dresie albo jeansach i z transparentem. Szlachetna, barwna, z charakterem, subtelna i elegancka. Ale nie jestem żadną z nich. Jestem sumą ich wszystkich.

Maciej Musiał

Nazwałbyś mnie aktorem teatralnym, serialowym czy filmowym? Lub producentem, czy też działaczem społecznym? A może buntownikiem lub bywalcem imprez? Czy jestem ciekawy, charyzmatyczny, hojny, elegancki? Nie jestem żadnym z nich. Jestem ich sumą.

Jarosław Kuźniar

Nie jestem wyłącznie publicystą, czy przedsiębiorcą. Tylko smakoszem, podróżnikiem, czy dziennikarzem? Również nie. Bogaty? Intrygujący? Wyrafinowany? Bezpośredni? Nic z tych rzeczy. Jestem sumą ich wszystkich.